Administration

Du kommer till kommunens kundcenter Kungsbacka direkt när du ringer till oss.

Kommunens kundcenter
Kungsbacka direkt
0300-83 40 00
info@kungsbacka.se

Öppettider

Måndag 8-18
Tisdag-torsdag 8-17
Fredag 8-15 

Elof Lindälvs gymnasiums
Lindälvs gata 3
434 32 Kungsbacka

Sjukanmälan elever: 0515-77 76 13

Sjukanmälan skolpersonal: 0300-83 35 20

E-post:
elof@kungsbacka.se

Administratör 
Elevregistrering

Annika Smedhem
0300-83 35 04
annika.smedhem@kungsbacka.se

 

Administratör 
Elevregistrering

Lena Tönnberg
0300-83 35 05
lena.tonnberg@kungsbacka.se

 

Administratör
Löner och ekonomi

Sofia Larsson
0300- 83 35 02
sofia.larsson2@kungsbacka.se

 

Administrativ chef

Jessica Dunhäll
0300-83 35 08
jessica.dunhall@kungsbacka.se

 

 
Datatekniker


Mattias Möller 
0300-83 54 27
mattias.moller@kungsbacka.se
Rum I38  
 
Institutionstekniker


Peter Nygren 
0300-83 36 12,
0705-56 02 42
peter.nygren@kungsbacka.se
Rum I38 
 
IT-Cisco Academy


Alf Schagerholm 
0300-83 55 55
alf.schagerholm@kungsbacka.se
Rum F04 
 

Planerare


Anna Svensson
0300-83 35 07
anna.k.svensson@kungsbacka.se

 
Planerare


Anette Söderberg
0300-83 35 06
anette.soderberg@kungsbacka.se